Aktualności

Potwierdzenie kwalifikacji w ramach certyfikacji VCC© dostępne w krajach Europy Środkowo - Wschodniej

19.03.2014

Syntea stale rozbudowuje sieć Syntea Education Partners nawiązując partnerstwa w kolejnych państwach europejskich. Współpraca z nowymi partnerami umożliwiła potwierdzenie kompetencji w ramach certyfikacji VCC© na terenie Turcji, Rumunii, Serbii oraz Chorwacji.

Jednym z partnerów, który będzie dostarczać certyfikowane szkolenia VCC© z tematów Grafik komputerowy oraz Specjalista ds. funduszy europejskich jest chorwacka firma Cognita specjalizująca się w opracowywaniu narzędzi on-line oraz dostarczaniu szkoleń na odległość. Również na terenie Rumunii udało się nawiązać współpracę z kolejnymi firmami zainteresowanymi systemem certyfikacyjnym VCC©. Rumuńska Indice specjalizująca się nie tylko w szkoleniach, ale również we wdrażaniu systemów informatycznych, wprowadzi moduł Negocjacje z elementami NLP, zaś Focus Plus dostarczająca szkolenia miękkie i menedżerskie oraz usługi konsultingowe jest na etapie wyboru modułów VCC©.

Ponadto CPS Academy z Serbii wybrała do lokalizacji moduły Opiekun osób starszych oraz Opiekun osób starszych – język angielski. Firma rozpoczęła już kursy dla pierwszych uczestników. Z kolei wśród tureckich partnerów znalazły się firmy Sahara oraz Eurasca, z którymi aktualnie trwają rozmowy nad wyborem i lokalizacją modułów VCC©.